Paketleme Hizmetleri

Siz Gönderin Biz Arayalım

Araçlarımız

KAYSERİ DE EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI...

Kayseri evden eve nakliyat firmaları arasında kooperatif anlaşması sağlandı.Kayseri evden eve nakliyat kooperatifi kurulmuştur.14 Nisan 2014 tarihinde yürürlüğe girmiştir.Bu kooperatife destek veren tüm nakliyeci arkadaşlara teşekkür ederiz.

Şehir İçi Evden eve nakliyat fiyatları bu tarihten itibaren 600 tl olmuştur...

 

Kayseri’nin coğrafi olarak yüzölçümü ele alındığında karakollarda görev yapan polislerin durumunu anlamak pek de zor olmasa gerek.
Kocasinan’da 3, Melikgazi’de 3 olmak üzere kos koca bu iki metropol ilçede toplam 6 karakol var.
Yeterli mi değil. AB uyum yasaları ile birlikte sayıları düşürülen karakolların önemini anlamak için İldem, Beyazşehir yada Erkilet’te oturanlara bir sormak lazım. Allah korusun Erkilet’te oturan bir vatandaşın sıkıntısı olsa kalkıp Yenişehir karakolunu arayıp bulması gerek. İldem’de sıkıntısı olan bir kişi ise Yıldırım Beyazıt Karakolunu arayıp bulması gerek.
Olayı tersten düşündüğünüz zaman da durum aynı. Bu karakollarda görevli polisler bir ihbar aldıkları zaman örneğin İldem’de, Yıldırım Beyazıt karakolundan kalkıp ildem’e ulaşması lazım. Aradan geçen zamanı düşününce sıkıntının boyutu daha da büyüyor. Birde bu ekiplerin sorumluluk alanları o kadar büyük ki zaten benzin yetişmiyor,  devriye atsalar bir dert atmasalar bir dert.
Benzin sıkıntısının yanında ekipte yetersiz geliyor artık.DEVAMI...KAYSERİ GÜNDEM-
http://www.kayserigundem.com/gundem/-ekip-yok-yakit-yok-polis-ne-yapsin-makale,1871.html

;